Sıkça Sorulan Sorulanlar

Müşterilerimizin Sıkça Sorduğu Sorular ve Cevapları

Her 250 ml çay için siyah, yeşil ve beyaz çaylarda 2 gram, meyve ve bitki çaylarında ortalama 5 gram çay kullanılmasını öneriyoruz.

Her demlemede ortalama 2 gram çay kullanıldığından 50 ve 100 gram metal kutularımızdan sırasıyla ortalama 25 ve 50 fincan çay elde edersin.

Bütün çaylarımız glütensizdir.

25, 50 ve 100 gramlık çaylarımız metal kutularda, gıdaya uygun siyah kese kağıtlarında ya da cam şişelerde paketlenerek gönderilmektedir.

Tea Co. kişisel bilgilerinin ve kredi kartı bilgilerinin korunması konusunda oldukça hassas davranır. Tea Co. sana en güvenli alışveriş tecrübesini sunmak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanır. SSL teknolojisi, çapraz şifreleme yöntemi ile online işlemleriniz sırasında bilgilerini güvenlik altına alır. Bu yüzden kişisel bilgilerin ve kredi kartı detayların yetkisiz ve izinsiz erişimlerden korunur.

Tea Co’da satışa sunulan ürünlere bakabilmek için üye olman gerekmezSipariş vermek istediğin zaman üye kaydını oluşturabilirsin.

Tea Co, sipariş sırasında bizlerle paylaşacağın bilgilerin güvenlik altına alınması için üyeliği zorunlu tutar. Üyelik işlemi için senden sadece gerekli bilgileri istiyoruz. Bizimle paylaşacağın kişisel bilgilerin kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz. Kullanmış olduğumuz en iyi güvenlik sistemlerinden olan SSL tekniği ve güvenlik duvarlarıyla bilgileriniz koruma altına alınır.

Hayır. Tea Co’ya üyelik için hiçbir ücret ödemen gerekmemektedir.

Tea Co.’ya henüz üye değilseniz, sipariş aşamasında vereceğiniz bilgiler ile sisteme otomatik kayıt edilir sitemize üye olmuş olursunuz.

Tea Co’ya üye olarak; dilediğin ürüne hızlıca ulaşır, koşulsuz iade/değişim, indirimli veya ücretsiz kargo ve Müşteri Hizmetleri servisimiz ile keyifli bir alışveriş tecrübesi yaşayabilirsin. Hızlı teslimat garantisi ile amacımız en kısa süre içerisinde satın aldığın ürünleri sizlere ulaştırmaktır.

Sipariş vermek için sadece satın alma basamaklarını takip etmen yeterli.

Hafta içi verilen siparişler, 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Hafta sonu veya resmî tatil günleri verilen siparişler ilk iş gününde kargoya verilir.

Az önce siparişini doğruladın ve adresini girerken bir hata yaptığını mı fark ettin? Hızlıca [email protected] adresine bir e-posta gönderirsen müşteri hizmetlerimiz gönderi adresin üzerinde gerekli değişikliği hemen tamamlar.

Dikkat!  Siparişinin kargoya verilmesi durumunda adres üzerinde bir değişiklik yapamamaktayız.

Kupon kodları sadece web sitemiz üzerinde geçerlidir ve farklı promosyonlar birleştirilemez.

Eğer bir kupon kodun var ise, ödeme sayfasında kupon kodu giriniz bölümünü kullanman yeterlidir.

Verdiğin siparişin hesabının siparişlerim bölümünde gözükmemesi durumunda lütfen [email protected] adresine, adını soyadını ve sipariş tarihini içeren bir mail gönder. Müşteri hizmetlerimiz sorunun en kısa süre içerisinde çözülmesi için ellerinden geleni yapacaktır.

teaco.com.tr üzerinden verdiğin siparişlerin 8 TL sabit kargo ücreti vardır.

teaco.com.tr üzerinden verdiğin siparişlerini Visa veya Mastercard ile güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda banka havalesi ile ödeme seçeneğimiz de mevcuttur. Ödeme aşamasında karşınıza çıkacak seçeneklerden hangi ödeme methodunu tercih ederseniz seçmeniz yeterlidir.

Verdiğin siparişi hesabım sayfasında bulunan siparişlerim bölümü üzerinden, siparişinin kargoya verilmemiş olması durumunda iptal edebilirsin.

Yasalar gereği ürün iadesini teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde gerçekleştirmen gerekmektedir.

İade edeceğin ürünün koruma bandının açılmamış olması ve ürün bütünlüğünün bozulmamış olması gereklidir.

Ürünü orijinal kutusunda iade etmen gerekmektedir.

Ürün iadesi için web sitemiz üzerinden iade formunu doldurman ve kargo yolu ile geri göndermen gerekmektedir.

Ürünlerin elimize ulaşmasını takiben, iade departmanımız ürünleri gözden geçirir ve iade ücretinin 3-10 gün arasında ödeme yapmış olduğun kredi kartına yatırılmasını sağlar.

Farklı bir sorunuz mu var?

Aşağıdaki online iletişim formumuz aracılığı ile bize ulaşabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.