Back to the Basics

DÜNYANIN ÇAYI

TEA CO. online satış ile
her an kapınızda

Tea Co. ailesi olarak, misafirlerimizi geniş bir yelpazesi olan aromalı çaylarla ve son yıllarda hızla modernleşen demleme teknolojileri ile tanıştırmak amacıyla 1 Ekim 2016’da yola çıktık.

Dünya çaylarını misafirlerimiz ile buluşturduğumuz konseptimizi ise, çayın siyah çaydan çok daha fazlası olduğunu göstermek için tasarladık.

BİRBİRİNDEN ÖZEL

Dünya Çayları İle
İkinci Nesil Çay Evi

Ülkemizde bulunan çay tarlalarından hasat edilen Türk çayından farklı olarak; Çin, Sri Lanka, Avrupa gibi dünyanın birçok farklı bölgesinden ithal edilen birbirinden özel dünya çaylarını sizlere tanıtmak. İçerisinde gojiberry, cranberry, hindistan cevizi, çikolata, karamel ve tarçın gibi birbirinden farklı aromalar bulunan çaylarımız ile, misafirlerimize yeni deneyimler yaşatmayı kendimize misyon edindik.

İkinci nesil bir çay evi olarak, menümüzdeki lezzetlerin hepsini; benzersiz demleme teknolojimiz BKON Craft Brewer’ı kullanarak servis ediyoruz ve en lezzetli içeceklerinin 90 ila 120 saniye arasında sıcak veya soğuk olarak hazırlanıp misafirlerimizin ellerinde olmasını sağlıyoruz.

Gelecek Hedefimiz

1 Ekim 2016’da Ankara, Çayyolu’nda başlayan yolculuğumuz, 2017 Mart ayında Dubai Festival City şubemiz, Temmuz ayında Arjantin Caddesi, Ekim ayında Bahçelievler şubemiz ve 2018 Nisan ayında Bestekar şubemiz ve 2019 Ocak ayında Atakule şubemiz ile devam etti.  Tea Co. büyümeye ve yeni şubeleriyle sizleri ağırlamaya devam edecek…  Çok geçmeden dünyanın her köşesinde Tea Co. ailesinin bir parçasına rastlayabilirsiniz…